Jepet me qera zyre ,Biznes

Jepet me qera nga: Tana Real Estate Dje 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

700 EUR / muaj

Adresa: Bul Gjergj Fiahta
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Banjë
Komuna: Tiranë
Jepet me qera per zyre ose biznes dyqan kati i dyte
fasad xhami pamje nga rruga sip 100 m2 ambjenti munde t e ndahet dhe eshte i pershatshem per cdo lloi aktivitet si zyre parukeri permbarim etj

Per cdo informacion kontaktoni
Agjensi Real Estate Tana cl 0692107238
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim