Apartamet me qira Qender

Jepet me qera nga: Pranveraa 14 Sht 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Adresa: Rruga "Barok Biba"
Sipërfaqe: 118 m2
Për vendbanimin: Banjë, E mobiluar
Komuna: Tiranë
Apartamenti është i pozicionuar në Qendër, te rruga "Barok Biba". Informacion mbi apartamentin: • Kati 8 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 118 m2 • Orientimi Jug-Lindje-Perëndim • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • Tualeti me aspirim natyral • 2 Ballkone • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim