Apartamente me Qira Student

Njoftimi i kompanisë. Jepet me qera nga: Student's Centre 19 Sht 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Perballe Universitetit Bujqesor te Tiranes
Sipërfaqe: 96 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Tiranë
*** Rregjistrimet Kane Filluar ***
Dhomat jane duke ikur me shpejtesi, keshtu qe telefononi dhe rezervoni dhomen tuaj per te jetuar ne nje shtepi te mire me shoqerine tuaj :)

www.studentcenter.al

Duke sjelle nje risi ne qytetin e Tiranes Student's Center, pjese e Univers Center, ju ofron dhoma per studente te kompletuara me Kuzhine dhe banjo per secilen nga dy dhomat (Ensuite). Numri i Studenteve per dhome eshte 2 dhe per apartament 4. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha mjetet e nevojshme per nje student qe te kete nje vazhdueshmeri te shkelqyer ne universitet (Kuzhine e perbashket + Dhome Ndenje, Frigorifer, Lavatrice, Banka Studimi ne dhomat e tyre etj... ) . Godina ka nje lokacion fantastik duke u gjendur vetem 30m larg godines kryesore te Universitetit Bujqesor te Tiranes, gjithashtu eshte shume prane linjes se autobuzave qe ka lidhje direkte me qendren e Tirane qe ndodhet vetem 20 minuta larg. Student's Centre vjen me dhoma me pamje fantastike nga te katerta anet e Tiranes dhe gjithashtu cdo dhome eshte e prekur nga drita natyrale e diellit qe rrit ngrohtesine e shtepise. Natyrisht Student's Centre do te kete nje staf te vetin gjate gjithe vitit akademik dhe nje recepsion qe do te jete 24/7 ne gatishmerine tuaj + Security 24/7 dhe gjithashtu nje pastruese per ambjentet e brendshme te Godines.

Godina do te kete dhe ambjentet funksionale sic eshte Bar Kafe Restorant (Fast Food) dhe qender argetimi e cila do tju japi mundesi te dilni dhe te kenaqeni gjate periudhes se pushimit ose mbas shkolle. Gjithashtu me e reja e Univers Center eshte dhe shisha bar me e mire ne zone me kushte perfekte dhe cmime shume te mira. Pamjet nga tarraca ku ndodhet shisha bar jan fantastike.

Keto ambjente i japin studenteve nje mundesi per tu relaksuar nga orari i studimit gjithashtu jepet mundesia per te krijuar shoqeri dhe miqesi te reja!!!!

Mirepresim Telefonatat e Juaja per cdo pyetje qe ju shqeteson dhe nese doni te lini nje takim per te pare dhomat ne ju mirepresim.

Ju Faleminderit
Ju Mirepresim

*** Vizitoni Faqen tone te Internetit : www.Studentcenter.al ***

*** Vizitoni Faqen tone te facebook : Student's Center ***
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim