Okazion 300 €Jepet me qera ambjent biznesi bodrum

Jepet me qera nga: BMW 14 Korr 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Jepet me qera biznes ambjent bodrum
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Ndërtesë e ngurtë, Nëntokësor, E mobiluar
Komuna: Tiranë
Jepet me qera bodrum 120m2 i kompletuar me banak ,kundrabanak frigorifer ,kondicioner aspirator tavolina dhe karrike i pershtatshem per call center per lloto ose kazino ,bilardo play station ,pastrim kimik etj ....-adresa ish stacioni i fundit porcelanit tek lapidari--tel 0695673065 cmimi 300 euro ne muaj....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim