2+1+Ballkon, i Madh (90 m2) (Don Bosko)Kondicioner

Jepet me qera nga: N Bllok 13 Korr 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Panorama (Don Bosko)
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Tiranë
Apt 2+1+Ballkon, i Madh (90 m2) Rr. Panorama (Don Bosko) - Zona ofron Parkim | Mobilim Cilesor | Kondicioner | Pajisje Elektroshtepiake Cilesore | Shtruar me Pllake te Shtrenjte | Ndricim Perfekt | Dritare Dopio Xham | Izolim Akustik | Muret e Sapo Lyer | Kend Komod | Kundrabufe Cilesore Druri | Dhoma Gjumi
te Kompletuara | Ballkon me Hapesire Relaksuese | Tualet me Hidrosanitare Cilesore | Te Gjitha Instalimet Funksionale

Q1219

Te dhenat e ndarjes:

- 2 dhoma gjumi
- 1 sallon
- 1 tualete
- 1 korridor
- 1 ballkone

- SIP TOTALE: 90 m2
- SIP BRUTO: 85 m2
- KATI: 3
- KATET E PALLATIT: 5
- Viti I ndertimit: 1991

Karakteristika:

- Pllaka
- Mobilim i thjeshte
- Sapo lyer
- Zona ofron PARKIM
- KONDICIONER 1
- Kondicionera Ekonomike Inverter
- Pajisjet te gjitha funksionale
- Pamje Panoramike e paster
- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes
- Orientimi J-P
- Me pajisje te mira dhe hapesire e bollshme
- Me oborr te madh para shtepise.

- Lagje e qete , me banore familjare
- Lagje shume e sigurte dhe e qete

- Ambiente te perbashketa ne lagje Kopesht , lulishte
- Mobilim Druri
- Dizenjuar kendeshem
- Sallon I ri , Kolltuqe te reja
- Dyer Druri
- Orientim perfekt
- Pianure + Aspirator
- Dritaret cilesore me dopjo xham
- Tualet i madh me dritare
- Sanitare shume cilesore
- Lavatrice ne gjendje te mir

- Instalime Elektrike Cilesore
- Intalime Hidraulike te reja shume cilesore
- Facilietet afer
- Akses me Transport publik

Cmimi : 270 Euro ose 33,000 Leke

*Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 1.5 MUAJ

Tel ose Whatsapp: 0685451010
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim