Zyre Qera 80m2 Myslym Shyri 499 Euro

Jepet me qera nga: Eri-55 23 Gush 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

499 EUR / muaj

Adresa: Rr. Myslym Shyri (Mbrapa Gjykates se Larte)
Sipërfaqe: 71 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Zyra
Ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelecom mbrapa Gjykates se Larte jepet me qira ambient per ZYRE me siperfaqje 80 m2. ZYRA ndodhet ne nje ndertim shume cilesor ngjitur me Gjykaten e Larte. I gjithe ambienti brenda eshte i investuar extra duke u shtruar me parket, 3 kondicioner, ndarje ambjentesh me fasade xhami, tavan i varur, spote etj. Zyra organizohet ne nje korridor ku eshte i adaptuar recepsioni, dy ambjente per zyra me vizibilitet dhe dukshmeri te larte nga rruga kryesore , tualet me te gjithe hidrosanitaret e nevojshme. Post parkimi opsional perkundrejt nje tarife shtese. Per me teper informacion mund te kontaktoni; Cel. : 0692629155
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim