ME QERA PER BIZNES. RR.PETRO KORCARI

Jepet me qera nga: Klodi 16 Gush 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 155 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Të tjera
Jepen me qera dy ambiente 45m2 dhe 110m2 Rruga Petro Korcari,Tirane. Dyqani ka fasade xhami perpara, 2 tualete brenda, me qepene elektrik . Perpara ka nje shesh rreth 100 m2. Ambientet jan ne rruge kryesore.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim