Dyqan Parukeri jepet me qera ,ose shiten paisjet

Jepet me qera nga: BMW Sot 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Të tjera
Jepet parukeri e kompletuar me qera rruge kryesore me klientel te ngritur ose shitet biznesi ose mund te shiten paisjet te gjitha bashke jo te ndara ka dhe sistem kamerash..........adresa stacioni autobuzit porcelan perballe TV Klan qeraja perfshin edhe dyqanin edhe paisjet ne perdorim...—-tel 0695673065 ose viber.....cmimi ... lek muaji..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim