JEPET ME QERA Ambjent Biznesi

Njoftimi i kompanisë. Jepet me qera nga: Tani Sot 09:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Blv. Bajram Curri
Sipërfaqe: 232 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet ambjent biznesi me qera

►Siperfaqe: 232 m2 me hyrje nga para dhe mbrapa
►Vendodhja: perballe Pallatit me shigjeta
►Verande: 32m2
►Kati: 2
►Ne qera perfshihen dhe taksat
►Ambjenti dispon hipotek
►Fasade druri e madhe
►I izoluar per zhurmat
►I investuar
►Sistem kondicionimi dhe aspirimi
►Sistem tavanor muzike


Cmimi: 1000euro/muaj
(6 muaj paradhenie)

➡️ Per ta pare nga afer telefono: 0682034712 ⬅️

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim