Jap lokal me qera

Jepet me qera nga: klement Sot 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

200 000 LEK / muaj

Adresa: Lokal me qera
Sipërfaqe: 380 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap lokal me qera ne yzberisht. Lokali eshte aktualisht ne gjendje pune. I pajisur me sistem ngrohje dhe ftohje( kondicionim), eshte i mobiluar ne menyre moderne, me kompjuter, program bari dhe printer.Ka nje verande gjigande e shfrytezueshme ne vere dhe dimer, e mbuluar me tende moderne e pajisur me elektromotorre me pult, ka vidioprojektor, mbajtesin e tij dhe nje baner gjigande( copen e bardhe) per te shijuar champions league.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim