Jepet me qera apartamenti sip 95m2 ne Shkoder

Jepet me qera nga: Cityhome 12 Sht 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Bajram Curri
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Shkodër
CITYHOME jep me qera apartament sip 95 m2. Apartamenti ndodhet ne Rr. Bajram Curri . Shkoder.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim