Jepet me qera apartament sp 70 m2

Njoftimi i kompanisë. Jepet me qera nga: Cityhome 12 Sht 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Afer qendres
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Shkodër
CITYHOME jep me qera apartament sip 70 m2. Apartamenti ndodhet afer qendres se qytetit te shkodres.
Cmimi 250 euro

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim