Jepet me qera apartament sp 60 m2

Njoftimi i kompanisë. Jepet me qera nga: Cityhome 12 Sht 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: afer teatrit Migjeni
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Shkodër
CITYHOME jep me qera apartament sp 60 m2. apartamenti ndodhet afer Teatrit Migjeni. Shkoder.
cmimi 150 Euro

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0683216168
cityhome.al@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim