Sarande jepet me qira apart 1+1 2500 lek/nata

Jepet me qera nga: Malfor 01 Sht 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

3 500 LEK / ditë

Adresa: Sarande lagjia nr. 4 koder
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Sarandë
Sarande lagjia nr. 4 koder jepet me qira per sezonin veror apartament 1+1 80 m2 me te gjitha komoditetet e pershtatshme per 4 persona me kuzhine+ngrenje, kondicionet, TV plasma, parking, pamje nga deti 70 m larg bregut te detit disponon dhe nje dhome boshe qe mund te vendoset ndonje krevat portativ, kati i katert
Ju faleminderit
Cel. 0692351306

Qershor 3000 lek nata
Korrik 3500 lek nata
Gusht 4500 lek nata
Shtator 2500 lek nata
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim