Dhoma Plazhi

Jepet me qera nga: VILA TANI Sot 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

30 EUR / muaj

Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Sarandë
Vile per pushimet tuaja verore.Kapaciteti 2 1 Hyrjet jan me siperfaqe 85 meter katror me ballkone nga cdo an te hyrjeve. Me pamje shum te gjer per te par Plazhin dhe qytetin dhe me ajer shum te paster. Larg zhurmave te makinave, te klupeve te nates.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim