Dhoma Plazhi Sarande 17 euro/nata

Jepet me qera nga: kristi Sot 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

30 EUR / ditë

Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Sarandë

Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte moderne.
Ofrojm wifi kondicioner, kuzhine .Apartamentet ndodhen 4 minuta larg plazhit dhe shetitores se qytetit.
cmimet variojne nga 17 -25 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim