DHOMA PLAZHI NE SARANDE

Jepet me qera nga: arons 09 Sht 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Për vendbanimin: Banjë, E mobiluar
Komuna: Sarandë
Dhoma plazhi ne Sarande te cilat ndodhen 50 metra nga deti dhe shetitorja e qytetit dhe 100 metra nga qendra e qytetit prane stadiumit te lojerave me dore.Disponojme garsoniere per 3 persona , apartamente 1 + 1 per 4 dhe 5 persona si dhe dhoma per cift pa gatim.Apartamentet permbajne secili tv kabllor, kondicioner ,frigorifer, kuzhine gatimi ,tualet , ballkon dhe parkim.Cmimi i diskutueshem . Vendndodhja : Rruga "Abedin Dino " Sarande .Tel 00355 693938484
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim