Dhoma plazhi Borsh

Jepet me qera nga: klaus.. Dje 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Sarandë
OFERTE!!!Jepen me qera dhoma plazhi 25 meter nga deti te mobiluara me te gjitha kushtet.Disponojm dhoma te pershtatshme per 2 persona dhe hyrje1+1 te pershtatshme per 4 persona. Cmimi varion ne baze te kohes qe ju intereson.Per me teper telefononi ne nr 0695386338 ose 0696124416 si dhe ne WhatsApp
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim