Dhoma me qira ne Borsh 2500L/nata

Jepet me qera nga: Avni 01 Sht 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

2 500 LEK / ditë

Sipërfaqe: 35 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Sarandë
Jepen dhoma me qira ne fshatin Borsh ne nje zone shume te qete dhe te gjelberuar, dhomat jane te mobiluara me te gjitha orendite dhe ndodhen 10 min larg plazhit ne lagjen Vonja ne malin e Borshit me nje pamje mbreselenese dhe 50 metra nga rruga e asfaltuar.
Ju faleminderit
01 Qershor-30 Korrik 2500 lek/nata
01 Gusht-30 Gusht 3000 lek/nata
01 shtator-30 Shtator 2500 lek/nata
Avni cel. 0692326801
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim