Dhoma plazhi Pogradec

Jepet me qera nga: Genci 06 Sht 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

1 LEK / muaj

Adresa: Dhoma plazhi
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Pogradec
Per te kaluar pushimet tuaja prane liqenit te pogradecit, ofroj nje apartament,(dy dhoma dhe banje) te mobiluar me krevate teke dhe dopjo si dhe e pajisur me ambjent gatimi , uje te ngrohte e te ftohte 24 ore/dite, internet pa limit,apartamenti ndodhet shume afer liqenit rreth 50 m larg,pallat i ri. Apartamenti leshohet dhe me qera mujore per kohe te gjate mbas gushtit,ju mirepres.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim