Dhoma dhe shtepi pushimi #Pogradec#

Jepet me qera nga: Arber 19 Sht 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Pogradec
Dhoma pushimi me kushte nga më të mirat në Pogradec!
Dhomat jane te pajisura me krevat dopjo dhe nje tek, kondicioner,Tv,,,WiFi,,,guzhine etj.
Ndodhemi ne qender te qytetit, prane bashkise
50 m larg Liqenit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim