Dhoma/Shtepi pritese/Hotel/Turizem

Jepet me qera nga: Avenir Sot 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

1 500 LEK / ditë

Adresa: Permet
Sipërfaqe: 20 m2
Komuna: Përmet
Përshëndetje,

Nese keni vendosur te kaloni nje fundjave te qete me te dashurit, familjen apo koleget tuaj, larg zhurmes dhe trafikut, ejani në Përmet. Dëshironi të shijoni natyrën, mikpritjen dhe gatimet e shkëlqyera vizitoni qytetin tonë. I njohur edhe me emrin “Qyteti i trëndafilave”, për shkak të natyrës së bukur dhe monumenteve të shumta kulturore dhe historike - Përmeti ju ofron një mundësi per të shijuar dhe përjetuar bukuritë e tij, si në turizmin kulturor, shëndetësor dhe atë ekologjik.

Ne kemi një Shtëpi-Pritëse (Guest-House) relativisht të re, ku operojmë në industrinë e turizmit që prej vitit 2017, por me një eksperiencë të madhe (10 vjeçare) në fushën e shërbimit. Dëshiroj t'ju informoj se sapo jemi vlerësuar nga Booking.com me notën 9.5 për vitin e kaluar në klasifikimin e hoteleve dhe shtëpive pritëse (guest satisfaction). Ky është vlerësimi maksimal që është arritur në zonën e Përmetit për 4 sezone. 

Gjithashtu dëshiroj t'ju theksoj që ambientet tona janë më komodet dhe me standardet më të larta në Përmet. Për më tepër informacion, ambientet tona mund t'i shikoni në faqen tone të FB ose booking.com nën emrin Funky Guest-House & Bar.

https://www.facebook.com/Funky-Guest-House-Bar-389245477918228/

Ne besojmë që udhëtimet janë investimi më i mirë dhe për t'i bërë pushimet tuaja sa më të këndshme dhe të paharrueshme, ne organizojmë udhëtime/vizita të atraksioneve të ndryshme në zonën e Përmetit. Gjithashtu organizojmë rafting, cycling, hiking, fishing, camping, piknike, dreka/darka ose mbrëmje të shoqëruara me muzikë tradicionale folklorike Përmetare. Keto sherbime mund te ofrohen dhe ne forme paketash per ta bere qendrimin tuaj sa me komod dhe te kenaqshem.

Ne dëshirojmë të jemi një partner i besuar i juaji. Për çdo pyetje ose paqartësi, ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni tel:0674667795.

Me respekt, 
Avenir 
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim