Apartament me qera , kompleksi “ DARDANIA ’’

Jepet me qera nga: Elis 14 Korr 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Lezhë
Apartamente me qera kompleksi DARDANIA dy kullat 15 kateshe “Shengjin” Kati 7 eshte 107m2
Plus kemi dhe nje tjeter apartment ne te njejtin pallat kati i 8 eshte 64m2 me pamje nga deti.

Vetem 50m nga bregu i detit , ne rrugen kryesore ne qender te shengjinit, ose me sakte mbrapa Hotel FROJD dhe 20m nga shetitorja e qytetit.

Apartamenti 107m2 ka Dy dhoma gjumi te pajisura me kondicioner, dy banjo me dush, sallon i pajisur me kondicioner, kuzhine, perfekt per nje familje qe deshiron te kaloje pushimet ne plazhin e mrekullueshem te Shengjinit.

Apartamenti 64m2 ka nje dhome gjumin me krevat doojo, ne sallon ka dhe dy krevata marinaresh , ka kuzhinen dhe nje banjo, eshte i pajisur me dy kondicioner ne sallon dhe ne dhomen e gjumit.


Çmimet e arsyeshme.

tel ‭+355694103883

Ju faleminderit “Niko”
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim