Japim dhoma me qera ditore dhe mujore

Jepet me qera nga: FRENKI Sot 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Rruga Nacionale Korce Tirane Km 3
Sipërfaqe: 20 m2
Komuna: Korçë
Japim dhoma me qera ditore dhe mujore 100% te mobiluar me kushte optimole bashkohore.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim