Shitet ose Jepet me qera ambjente zyre 170 m2 !

Jepet me qera nga: Marko 11 Sht 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Elbasan
Shitet ose Jepet me qera ambjente zyre shptepie 170 m2 me tapi .
Ka tre dhoma te medha me 4 ballkone me 3 tualete funskionale te kompletuar ! kondicionere ne cdo dhome , dyer dhe pllaka jashte standartit te pallatit ! Perde persiane ne cdo drritare ! Shtepia nuk ka qene e banuar ! Pamje te ballkoneve nga stadiumi ! Shtepia eshte e paisur me tapi dhe cdo dokumentacion perkates !
Kati i 10 , pallati me 2 ashensor ! Kompleksi Dardanet ! Ne pallat gjenden : supermarket , elektoshtepiake , lokale , restorante , palester . Parkim nentokesor .
Cmimi me qera : 400 euro ne muaj
Cmimi per shitje : kontaktoni ne telefon !
Nr tel : 0694035922
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim