Garsonjere me qera ne Elbasan

Jepet me qera nga: Goni 04 Sht 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Tek 6 kateshi 200m poshte Konvikteve tek AVATARI
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Elbasan
Jepet me qera nje Garsoniere me te gjitha kushte e jeteses,dollap, rafte kepucesh, krevat, tavolin mesimi + ngrenie, ambjent gatimi, frigorifer, televizor, banjo e kompletar, lavatrice, dush, uje 24 ore.
Adresa: Lagja 11 nentori, 503. 200 metra poshte konvitit te universitetit. Tek Bar Avatar.
Eshte per 3 vajza ku secila vajze do te paguaj 35.000 leke te reja per tere vitin pra ne total 105.000 leke te reja. Ose per nje cift.
Pagesa e njejte si konvikti, por me kushte shum me te favoreshme dhe komode per nje jetese sa me normale.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim