Dhoma ditore ne Durres

Jepet me qera nga: denis 05 Sht 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

10 EUR / ditë

Adresa: shkebi kavajes bikalimi i pare
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Durrës
dhoma ditore me qera dhe
parking i sigurt
ambjet i qet
deti esht larg 2 minuta ne kembe
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim