Apartament me Qera per Pushime Ditore 15 Euro/Nata

Jepet me qera nga: Tiguan Dje 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

20 EUR / ditë

Adresa: Plazhi Iliria
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Durrës

Ofrohet Apartament me qera per pushime Ditore ne zonen e Plazhit , tek Iliria ne Durres
Banesa ndodhet shume prane Kompleksit Florida dhe Hotel Vila Lule, ne Vijen e 2 te ndertimeve, vetem 30 m larg detit, ne katin e II. Pamje nga Deti
Eshte e pershtatshme max per 4 persona te rritur, dhe 2 femije .Ka nje sip. 65 m ,1+1. ballkon me pamje nga deti.
Banesa eshte e kompletuar me mobilje (guzhine gatimi,frigorifer, tv,freskuese ambjenti)
Drita, uje dhe gaz te vazhdueshe

Cmimi oferte 15 Euro/Nata


Rezervimet konfirmohen jo me shume se 10 dite perpara dates se intersuar
Per rezervime mbi 10 dite cmimi diskutohet.
Cel. : +355 (0) 68 20 50 127 (Viber & What`s up )
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim