100 apartamente Durres

Jepet me qera nga: Kujtim 19 Sht 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: 100 apartamente durres
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Durrës
Pershendetje
Kemi banesa & hotele me qera me pamje nga deti , Mund te Rezervoni kur te doni. Banesat ndodhen afer detit plazhi durrsit me kushte te Rregullta e moderrne. Zona e Plazhit: plazhi durrsit/shkembi kavajes/ Tel 00355685589400 (viber)(whatsApp) Imail: xhimibeqo@hotmail.com.

Banesat ndodhen shkembi kavajes.
Me te gjitha kushtet klima etje
Kemi 1+1 desing me pamje nga deti
50€-& 40€
Kemi 2+1 40€ nata 200 m afer deti
Kemi 1+1 20m afer detit 35€nata
Kemi 1+1 200m 30€/25>
garzonere 20€/ 30/
Kushtet klima guzhin wi-fi etje
Banesa kemi shum
Ne banesat i cojm me foto
Dhe ju e zgjithni, dhe ke deshironi
e rezervoni me nje pagese bankare ,ose manigram per kapar, dhe ju vini ne diten qe do caktoni.
Ne ju mirpresim me korrektesi.
Faleminderit nga manaxheri
Kujtim beqo.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim