Jepet apartamenti2+1 me qira ! Okazion

Jepet me qera nga: Evisa 04 Korr 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Adresa: 2+1
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Durrës
2 dhoma gjumi + me hapsire te bollshme komoditet . Per pushime familiare gjithashtu edhe me miqte tuaj me tmire per tshijuar pushimet . Me qira ditore dhe javore .25euro nata .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim