Apartament me qera per sezon vere 40 Euro nata

Jepet me qera nga: arian 14 Korr 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga Pavarsia plazh iliria
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Durrës
Apartamenti eshte I pajisur me guzhine, dhome pritje si dhe dy dhoma gjumi. Ka 1 krevat doppio dhe dy krevat tek.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim