JEPET ME QIRA APARTAMENT3+1+2TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK

Jepet me qera nga: Arena Vojka 09 Pri 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kopshti Zoologjik
Sipërfaqe: 128 m2
Komuna: Dibër
Apartamenti ndodhet prane kopshtit zoologjik dhe ka nje siperfaqe te brendshme prej 128 m2. Apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes,kuzhina, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone qe bejne lidhjen e ambienteve perkatese. Apartamenti te ofron nje pamje nga liqeni, ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te mireorganizuar duke te ofruar te gjitha facilitetet e nevojshme. Per me shume informacion na kontaktoni ne: 0672044492!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim