jepet me qera 1+1

Jepet me qera nga: Blerta 24 Pri 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. Gramoz Pashko 5 min nga Fak Ekon/Qyteti Stud
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Dibër
Jepet me qera 1+1, hyrje me vete ne Katin e 1 te nje vile. E mobiluar e pershtatshme per tre persona. hyrje dhe ambjent shume i qete. cmimi 15'000leke.

Rr. Gramoz Pashko 5 min nga Fak Ekonomik/Qyteti Studenti, Tirane.
tel 0692169881
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim