Ambient ne pedonalen e Beratit

Jepet me qera nga: Eni 18 Sht 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

20 000 LEK / muaj

Adresa: Ambient biznesi
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Berat
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
I pershtatshem per lokal, restorant , zgare, fast-food , Ambjent i jashtem rreth 50 m2 . Ndodhet ne pedonales se qytetit ne nje vend mjaft te frekuentuar nga turistet . Mundesi kontrate afategjate.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim