Publikuar: Mar 20 2023 01:34

Shitet, Vilë, Kamëz, Tiranë.

EUR

Publikuar: Mar 20 01:34
Shikime: 235
Disponojmë Vilë 2-katëshe për Shitje. Vila është e pozicionuar në Koder Institut (Bulcesh i Ri).
Çdo kat i vilës ajroset dhe ndricohet nga drita natyrale.

VILA DISPONON:
- Sipërfaqe trualli: 370.5m2
- Sipërfaqe ndërtimi: 140m2 total
- Garazh me qepen
- Oborr të gjelberuar

Organizimi i brendshem:
Kati 0 disponon:
- 1 Sallon
- 1 Ambjent gatimi dhe ambjent ngrënie
- 1 Tualet
- Kopshtin
Kati 1 disponon:
- 3 Dhoma gjumi, 2 dhoma gjumi janë të mobiluara
- 1 Tualet
- 2 Ballkone

Cilesime te tjera:
- Vila disponon termoizolim të standarteve te fundit
- Parket
- Porte e jashtme me komandim
- Dy kondicionere (kuzhine, dhome)
- Sistem Sigurie: Kamera
- Internet
- Ndricim perimetral i viles
- Hapesire e bollshme e shfrytezueshme para dhe mbrapa viles. Ndodhet në nje zone te aksesueshme dhe te qetë për banim.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
235

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione