Publikuar: Mar 24 2023 11:35

SHITET VILE PRANE SPITALIT NE DURRES

EUR

Publikuar: Mar 24 11:35
Shikime: 83
Vila eshte totalisht e mobiluar ne te dyja katet dhe shume e mirembajtur, gjithashtu edhe pjesa e lulishtes eshte mirembajtur ne menyre sistematike me te gjithe sherbimet e nevojshme.
Vila perbehet nga 2 kate ku kati i pare eshte 72m2 dhe kati i 1 76m2 dhe pjesa e shkalleve 26m2 ku e gjithe prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.
Lokacioni i prones ndodhet brenda ne qytetin e Durresit gje qe ofron dhe komunikim me rruge kembesoresh.
Per me teper informacion ose vizite te prones nga afer na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
83
0698737807

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione