Publikuar: Mar 27 2023 10:51

SHITET VILE NE SHKOZET !

EUR

Publikuar: Mar 27 10:51
Shikime: 56
Vila ndodhet ne Shkozet dhe ka nje siperfaqe trualli prej 216m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 193m2. Kati i pare i Viles eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhom gjumi dhe nje tualet. Ndersa kati i dyte eshte i organizuar ne kater dhoma gjumi dhe nje tualet . Vila eshte e mobiluar me kushte bashkekohore dhe ofron te gjitha komoditetet per nje jetese te mire. Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
56

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione