Publikuar: Mar 22 2023 12:21

SHITET VILE NE SHENAVLASH PRANE AUTOSTRADES TIRANE-DURRES

EUR

Publikuar: Mar 22 12:21
Shikime: 40
Shitet Vile 3-kate + Oborr ne Shen Avlash
Siperfaqje totale e tokes eshte 1100m² nga te cilat 460 m² siperfaqje totale ndertimi nga te cilat kati i pare 130m² perdoret si bodrume me ndricim dhe nje tualet , kati i dyte dhe kati i trete me nje siperfaqe 159m² jane te ndare ne 2 apartamente 2+1 me siperfaqe te barabarte 76m² .
Ne total perbehet nga 4 apartamente me orientime Veri-Lindje dhe Jug-Lindje. Jane rikonstruktuar te gjitha nyjet hidrosanitare te cilat jane me ndricim natyral.
Jane rregulluar instalimet elektrike dhe hidraulike , gjithashtu jane bere individualizimet per funizmen me uje dhe energji per secilin apartament.
Nderkohe bodrumi eshte ambient i perbashket.
Prona ka nje largesi nga autostrda prej 300metra dhe nje largesi 750metra nga manastiri , ndersa nga plazhi i Durresit 3.5 km.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
40

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione