Publikuar: Mar 27 2023 10:51

SHITET VILE NE QERRET

EUR

Publikuar: Mar 27 10:51
Shikime: 100
Vila ndodhet ne Qerret, nje nga zonat me te preferuara dhe me te qeta te qytetit. Ka nje siperfaqe trualli prej 300 m2 dhe eshte e ndare ne dy kate. Kati i pare me siperfaqe 90 m2 eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet, nje depo dhe nje verande. Ndersa kati i dyte me siperfaqe 75 m2 eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Vila ka nje mobilim cilesor dhe ofron te gjitha komoditetet per nje jetese te mire. Oborri perreth viles eshte i rrethuar me peme dekorative dhe gjelberim. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
100

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione