Publikuar: Mar 23 2023 06:28

SHITET VILE NE LAGJEN 15, SPITALLE-DURRES

EUR

Publikuar: Mar 23 06:28
Shikime: 42
Vila ndodhet ne lagjen 15 Spitalle Durres. Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 320 m2 dhe siperfaqe trualli prej 540 m2. Eshte e organizuar ne dy kate banimi. Kati i pare ka nje siperfaqe prej 120 m2, me tipologji 3+1+verande, eshte i organizuar ne nje sallon, kuzhin, nje tualet dhe dy dhoma gjumi. Kati i dyte ka nje siperfaqe prej 160 m2, me tipologji 4+1+ballkon eshte i organizuar ne kater dhoma gjumi, nje tualete dhe nje ballkon te bollshem. Vila eshte ndertim i vitit 2018, disponon sistem ngrohje-ftohje multispilt 'Daikin' , izolim termik, izolim akustik, Vila eshte totalisht e arreduar te nje stili modern, panele diellore me kapacitet 200L, kamera sigurie etj. Eshte e rrethuar me kopesht qe ofron ajrosje natyrale te viles. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
42
0692037463

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione