Publikuar: Mar 24 2023 05:27

SHITET VILE 3-KATESHE +GARAZHD NE SHKOZET

EUR

Publikuar: Mar 24 05:27
Shikime: 459
Vila ndodhet ne Shkozet, nje zone mjaft e populluar dhe e qete. Ka nje siperfaqe trualli prej 683 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 205 m2. Vila eshte e ndare ne tre kate, ku kati i pare eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, nje guzhine, nje banjo edhe nje garazhd. Ndersa kati i dyte eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, tre dhoma gjumi, tre tualet dhe verande qe mundeson ndrycimin natyral te shtepise.Kati i trente eshte i organizuar ne nje papafingo, nje banjo dhe verande. Vila eshte e mobiluar me kushte bashkekohore dhe ofron te gjitha komoditetet per nje jetese te mire. Gjithashtu disponon nje garazhd . Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
459

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione