Publikuar: Mar 27 2023 02:11

Shitet Vila 4 Kate + 3600 M Toke

EUR

Publikuar: Mar 27 02:11
Shikime: 502
💥SHITET VILA , MUNDESI PER AGROTURIZEM💥
☎️ 069 20 55 883
📍 MANZE E VJETER, PRANE LIQENIT
💶 230,000 EURO
"YOUR PROPERTY,OUR PRIORITY"✔
🇺🇸🇬🇧🇺🇸🇬🇧🇺🇸🇬🇧🇺🇸🇬🇧🇺🇸🇬🇧🇺🇸🇬🇧🇺🇸🇬🇧🇺🇸🇬🇧
☑️1’st FLOOR:
1 LIVINGROOM
1 TOILET
☑️2’nd FLOOR:
1 BEDROOM
1 TOILET
☑️3’rd FLOOR:
1 BEDROOM
☑️4’th FLOOR:
2 BEDROOM’s
2 TOILET’s
☑️THE PROPERTY IS A NEW BUILDING AND WAS BUILT FOR A HOTEL THAT SERVES AS AN AGRO-TOURISM. THE PROPERTY ALSO HAS 3600 M OF LAND CULTIVATED IN THE GREENHOUSE.
☑️LOCATED IN A FAVORABLE POSITION AWAY FROM THE NOISE OF CARS AND NEAR LAKE MANZA.
☑️ALSO THERE IS AN OPPORTUNITY TO BUY MORE THAN 5000 M OF OTHER LAND AROUND THE PROPERTY, FOR A CLIENT WHO WANTS MORE SURFACE FOR BUSINESS DEVELOPMENT.
☑️WITH REGULAR MORTGAGE DOCUMENTATION.
🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹
☑️1 PIANO:
1 SOXHORNO
1 WC
☑️2 PIANO:
1 STANZE DA LETTO
1 WC
☑️3 PIANO:
1 STANZE DA LETTO
☑️4 PIANO:
2 STANZA DA LETTO
2 WC
☑️L'IMMOBILE E' DI NUOVA COSTRUZIONE ED E' STATO COSTRUITO PER UN ALBERGO CHE SERVE UN AGRITURISMO. LA PROPRIETÀ DISPONE ANCHE DI 3600 MQ DI TERRENO COLTIVATO IN SERRA.
☑️SI TROVA IN POSIZIONE FAVOREVOLE LONTANO DAL RUMORE DELLE AUTO E VICINO AL LAGO MANZA.
☑️INOLTRE C'E' LA POSSIBILITA' DI ACQUISTARE PIU' DI 5000 MQ DI ALTRO TERRENO INTORNO ALLA PROPRIETA', PER UN CLIENTE CHE DESIDERA PIÙ SPAZIO PER LO SVILUPPO DEL BUSINESS.
☑️CON REGOLARE DOCUMENTAZIONE DI IPOTECA
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
☑️KATI 1:
1 SOXHORNO
1 TUALET
☑️KATI 2 :
1 DHOME
1 TUALET
☑️KATI 3 :
1 DHOME
☑️KATI 4 :
2 DHOMA
2 TUALETE
☑️PRONA ESHTE NDERTIM I RI DHE ESHTE NDERTUAR PER NJE HOTEL I CILI I SHERBEN NJE AGROTURIZMI.PRONA KA DHE 3600 M TOKE TE KULTIVUAR NE SERA.
☑️NDODHET NE NJE POZICION TE FAVORSHEM LARG ZHURMAVE TE MAKINAVE DHE PRANE LIQENIT TE MANZES.
☑️GJITHASHTU KA DHE MUNDESI PER BLERJEN E ME SHUME SE 5000 M TOKE TE TJERA RRETH PRONES,PER NJE KLIENT I CILI DO ME SHUME SIPERFAQE PER ZHVILLIMIN E BIZNESIT.
☑️ME DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
502
0692055883

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione