Publikuar: Mar 22 2023 10:56

SHITET TRUALL + 3 VILA NE PLAZH DURRES !

EUR

Publikuar: Mar 22 10:56
Shikime: 273
Trualli total eshte 1700 m2 ku cdo vile ka siperfaqe ndertimi (Vila1 165m2) (Vila2 184m2) (Vila3 184m2).
Vila1 disponon 4 kate ku organizohen : kati i 1 4dhoma +2tualete / kati i 2te 5dhoma + 2tualete / kati 3te 5dhoma + 2tualete / kati 4 5dhoma + 2tualete. Ne cdo kat holl te perbashket
Vila2 disponon 3 kate ku organizohen : kati i 1 2dhoma +2tualete +garazh / kati i 2te 3dhoma + 2tualete / kati 3te 4dhoma + 2tualete .Ne cdo kat holl te perbashket
Vila2 disponon 3 kate ku organizohen : kati i 1 2dhoma +2tualete +garazh / kati i 2te 3dhoma + 2tualete / kati 3te 4dhoma + 2tualete .Ne cdo kat holl te perbashket
Prona shitet e mobiluar ku ofron mundesi banimi dhe mund te perdoret per investim si : dhoma me qera ose hotel .
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor !
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni !
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
273

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione