Publikuar: Mar 24 2023 11:37

SHITET SUPER VILE INDIVIDUALE SAN-PIETRO/GJIRI LALZIT!

EUR

Publikuar: Mar 24 11:37
Shikime: 331
Vila ndodhet ne nje nga resortet me te mira te momentit dhe standarte Europiane. Eshe 304m2 ndertim, parcela 620m2, 4dhoma gjumi, 3banjo, 1garderob dhe ambjent lavnderie,pervec 100m2 te bodrumit qe munde te perdoren me ndarje te ndryshme bilardo vinotek etj. Vila eshte e perfunduar ne rifinture me kosto 3-4here me te larte se kosto normale e firmes, eshte me sistem te perqendruar ngrohje ftohje Fuxhi eshte me leje per te ndertuar pishine. Projeki i mobilimit i cili eshte prezantuar dhe te imazhet e mesiperme esht dizenjuar nga arkitekt per ti dhen cdo te interesuari nje ideim te gatshem. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni!

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
331

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione