Publikuar: Mar 22 2023 05:47

SHITET SHTEPI + TRUALL NE SHKOZET!

EUR

Publikuar: Mar 22 05:47
Shikime: 180
Shitet shtepi 1 kateshe ne zonen e Shkozetit prane rruges kryesore.
Prona organizohet ne 184 m2, ku 90m2 eshte ndertim.
Ndodhet ne nje lagje te qete te Shkozetit , ku mundesohen facilitetet e duhura per nje jetese sa me komode.
Organizohet ne verande te jashtme, sallon ,dhome ndenje se bashku me kuzhinen , 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet + depo e jashtme.
Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni !0694310967
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
180

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione