Publikuar: Mar 27 2023 10:51

SHITET SHTEPI PRIVATE NE SHKOZET!

EUR

Publikuar: Mar 27 10:51
Shikime: 158
Shtepia ndodhet ne lagjen 14 Shkozet, Durres. Ka nje siperfaqe ndertimi prej 157 m2 dhe siperfaqe trualli prej 473 m2. Eshte i organizuar ne ne nje soggiorno, nje kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje depo. Shtepia eshte totalisht e arreduar te nje stili modern, disponon sistem ngrohje-ftohje, panele diellore. Eshte e rrethuar me kopesht dhe peme frutore te ndryshme, gjithashtu disponon ambient barbeque. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
158

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione