Publikuar: Mar 27 2023 09:45

SHITET KATI I PARE I NJE VILE NE PLAZH , UNAZE

EUR

Publikuar: Mar 27 09:45
Shikime: 137
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 120 m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje ndertese 3-kateshe.Eshte i organizuar ne nje holl i cili ben shperndarjen ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet,ballkon dhe ka nje oborr me siperfaqe te konsiderushme ku mund te parkohet edhe automjeti.Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme. Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
137

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione