Publikuar: Mar 22 2023 10:57

SHITEN GODINA BANIMI TEK SPITALI,DURRES!

EUR

Publikuar: Mar 22 10:57
Shikime: 65
Godinat ndodhen ne zonen e Spitalit ne Durres.
Godina e pare ka siperfaqe trualli 462m2 me njolle ndertimi 200m2 , organizohet ne 5 kate totale ku : kati 1 open space, kati 2/3/4 /5 ne apartamente 2+1 ku secila me tualet personal .
Godina e dyte ka siperfaqe trualli 315 m2 me njolle ndertimi 223 m2, organizohet ne kate totale ku : kati 1 open space, kati 2/3/4 ne apartamente 1+1 dhe 2+1 ku secila me tualet personal .
Ka hapesire te mjaftueshme shfrytezimi te oborrit per lulishte.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
65

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione