Publikuar: Mar 27 2023 11:05

SHESIM VILE NE DURRES TEK MUZEUMI I DESHMOREVE !

EUR

Publikuar: Mar 27 11:05
Shikime: 1092
Prona pozicionohet në një zonë të qetë të qytetit , të banuar me vila dhe pallate . Eshtë e organizuar në 4 kate ndërtim , 1 kat garazhd dhe 3 banim . Secili kat disponon dhomë gjumi , dhomë ndenje dhe tualet . Kati i 4 ka një dhomë dhe një hapësirë me pamje nga qyteti.
Çmimi 135,000 €.
Per me teper info na kontaktoni !
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1092
0692974488

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione