Publikuar: Shk 03 2023 10:28

SHESIM VILE INDIVIDUALE TE GJIRI LALZIT, PRANE SAN PIETRO!

EUR

Publikuar: Shk 03 10:28
Shikime: 55
Prona është pjesë e një kompleksi privat vilash, një projekt funksional elegant në harmoni me natyrën.

Informacion mbi pronën:

• Organizimi:
Kati 0 përdhes: përbëhet nga ambjent ndenje dhe gatimi, dhomë gjumi, tualet, dhome teknike, oborr i shfrytëzueshëm.
Kati 1: përbëhet nga 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 garderoba.
• Tarraca është e shfrytëzueshme dhe me pishinë.
• Në fazë ndërtimi.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
55

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione